Overnight appeltaart oats

Recept

Bereidingstijd

10 min

Kooktijd

15 min

Porties

2 pers

Ingrediënten

100 g havermout

200 ml havermelk (of een andere melk naar keuze)

100 g plantaardige yoghurt (bv kokos) of Griekse yoghurt

2 el Candico Kandij Cassonade Blond

¼ tl kaneel

½ tl vanille-extract

snufje zout

 

Voor de gebakken appeltjes:

2 (bio) appels

1 el kokosolie of boter

1½ el Candico Cassonade Blond

¼ tl kaneel

Beschrijving

Meng in een kom of weckpot de havermout, melk, yoghurt, Candico Kandij Cassonade Blond, kaneel, vanille en een snufje zout. Roer goed door en laat een nacht (of minstens 6 uur) in de koelkast weken.

Verwijder het klokhuis en snij de appels in kleine blokjes. Verhit de kokosolie in een pan en voeg de appelblokjes toe. Bak 5 minuten op middelhoog vuur. Dek de pan af en laat nog 2-3 minuten zachtjes doorgaren tot de stukjes zacht zijn. Voeg de Candico Kandij Cassonade Blond en kaneel toe en bak tot de appeltjes gekaramelliseerd zijn.

Haal de oats uit de koelkast en roer even door. Verdeel over 2 kommen, schep er de warme gebakken appeltjes bovenop.

Scherm opgelicht houden

Deze recepten vind je misschien ook interessant

share

Krijg je bij onze recepten een glimlach en al een beetje voorpret, schrijf je dan in voor onze maandelijkse nieuwsbrief voor nog veel meer heerlijke inspiratie.